+48 957288270

Biuro obsługi klienta

EL-TECH instalacje elektryczne

Firma EL-TECH została zarejestrowana w 1998 roku w Gorzowie Wlkp. Jednak początki jej działalności sięgają roku 1988. W pierwszych latach działalności pod nazwą Zakład Usług Elektroinstalacyjnych zajmowaliśmy się głównie drobnymi usługami elektrycznymi dla klientów indywidualnych. Ciągły rozwój firmy powodował, że podejmowaliśmy się coraz to większych zleceń. Początkowo głównie powierzanych nam na zasadzie podwykonawstwa. Stale rozszerzaliśmy naszą ofertę, przez co poszerzyliśmy działalność i zakres świadczonych usług. Od początku istnienia stawialiśmy na jakość świadczonych usług z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów używanych do realizacji zleceń. Dzięki temu, staliśmy się wiarygodnym partnerem dla naszych klientów, a awaryjność wykonanych przez nas wyrobów i usług spadła prawie do zera. Dzięki takim działaniom stale powiększało się grono zadowolonych klientów.

serwis instalacje elektryczne

Nasze działania skierowane są przede wszystkim na dbałość o to, by klienci byli zadowoleni z jakości wykonanej przez nas pracy, oraz poziomu kosztów, które muszą ponieść. Od samego początku istnienia firmy poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług i podnosimy kwalifikacje pracowników. Takie podejście skutkuje wzrostem zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Świadczą o tym liczne referencje i rekomendacje.

Obecnie firma EL-TECH  zatrudnia pracowników o wysokich kwalifikacjach, które podnosimy dzięki cyklicznym szkoleniom, nabywanej praktyce, stale poszerzając wiedze w dziedzinie elektrotechniki i elektroenergetyki. Dzięki temu uzyskujemy wysoki poziom niezawodności wykonywanych przez nas prac.

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia SEP od 1 do 15KV w zakresie eksploatacji, niektórzy w zakresie dozoru, pomiarów, uprawnienia budowlane, uprawnienia kierownika robót i inne niezbędne do wykonywania usług w branży elektroenergetycznej.

Niejednokrotnie prace są wykonywane przy użyciu różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Nasi pracownicy posiadają również niezbędne do ich obsługi kwalifikacje, szkolenia i uprawnienia.

Zapraszamy do współpracy!

na górę