EL-TECH - ZASILAMY RZCZYWISTOŚĆ

O firmie

Firma EL-TECH została zarejestrowana w 1998 roku w Gorzowie Wlkp. Jednak początki jej działalności sięgają roku 1988. W pierwszych latach działalności pod nazwą Zakład Usług Elektroinstalacyjnych zajmowaliśmy się głównie drobnymi usługami elektrycznymi dla klientów indywidualnych. Ciągły rozwój firmy powodował, że podejmowaliśmy się coraz to większych zleceń. Początkowo głównie powierzanych nam na zasadzie podwykonawstwa. Stale rozszerzaliśmy naszą ofertę, przez co poszerzyliśmy działalność i zakres świadczonych usług. Od początku istnienia stawialiśmy na jakość świadczonych usług z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów używanych do realizacji zleceń. Dzięki temu, staliśmy się wiarygodnym partnerem dla naszych klientów, a awaryjność wykonanych przez nas wyrobów i usług spadła prawie do zera. Dzięki takim działaniom stale powiększało się grono zadowolonych klientów. serwis instalacje elektryczne

Nasze działania skierowane są przede wszystkim na dbałość o to, by klienci byli zadowoleni z jakości wykonanej przez nas pracy, oraz poziomu kosztów, które muszą ponieść. Od samego początku istnienia firmy poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług i podnosimy kwalifikacje pracowników. Takie podejście skutkuje wzrostem zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Świadczą o tym liczne referencje i rekomendacje.

Obecnie firma EL-TECH zatrudnia pracowników o wysokich kwalifikacjach, które podnosimy dzięki cyklicznym szkoleniom, nabywanej praktyce, stale poszerzając wiedze w dziedzinie elektrotechniki i elektroenergetyki. Dzięki temu uzyskujemy wysoki poziom niezawodności wykonywanych przez nas prac.

Nasi pracownicy posiadają świadectwa kwalifikacyjne G1 w zakresie eksploatacji do 1kV, a niektórzy bez ograniczenia napięcia. Naszą kadrę stanowią pracownicy posiadający świadectwa kwalifikacyjne G1 w zakresie dozoru do 1kV, a niektórzy bez ograniczenia napięcia. Posiadają również uprawnienia do wykonywania badań i pomiarów elektrycznych zarówno w zakresie eksploatacji, jak i dozoru do 1kV, a niektórzy bez ograniczenia napięcia, uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi i inne niezbędne do wykonywania usług w branży elektroenergetycznej.

Niejednokrotnie prace są wykonywane przy użyciu różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Nasi pracownicy posiadają również niezbędne do ich obsługi kwalifikacje, szkolenia i uprawnienia.

Zapraszamy do współpracy!

na górę